Πρόγραμμα Αγιασμού Γυμνάσιο Αγίας Βαρβάρας

Αγαπητοί Γονείς/Κηδεμόνες,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο Αγιασμός του σχολείου μας θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 10:00 π.μ. Οι μαθητές θα προσέλθουν στο χώρο του σχολείου στις 08:15 π.μ. Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Γυμνασίου Αγίας Βαρβάρας εύχεται στα παιδιά σας και σε σας καλή και δημιουργική σχολική χρονιά! Η χρήση προστατευτικής μάσκας (απλής χειρουργικής ή υφασμάτινης με τις κατάλληλες προδιαγραφές) είναι προαιρετική για τους μαθητές/τριες σε όλες τις τάξεις, τους εκπαιδευτικούς και το λοιπό προσωπικό, καθώς και για τους επισκέπτες των σχολικών μονάδων. Οι μεταφερόμενοι μαθητές θα έρθουν με τα λεωφορεία, τα οποία θα τους παραλάβουν στις 12:00 για τη μετάβαση στα χωριά τους.

Σημαντικό: Μπορείτε να ενημερώνεστε στην ιστοσελίδα του σχολείου με διεύθυνση: https://gym-ag-varvar.ira.sch.gr/ , όπου θα αναρτώνται όλα τα νέα και οι δράσεις του σχολείου.

Με εκτίμηση,
η Διεύθυνση και ο Σύλλογος  Διδασκόντων του Γυμνασίου Αγίας Βαρβάρας.