Επιπλέον πληροφορίες μαζί με παραστατικό COVID-19

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

Παρακαλούμε οι μαθητές σε οποιοδήποτε παραστατικό στα πλαίσια των μέτρων πρόληψης για τη COVID-19 παρουσιάσουν αύριο (23/09/21), να αναγραφούν από τους γονείς & κηδεμόνες τα παρακάτω στοιχεία:

• Ονοματεπώνυμο μαθητή και τμήμα στο οποίο ανήκει.
  • Αν ο μαθητής μετακινείται με λεωφορείο στη σχολική μονάδα, να αναφραφεί η φράση «Μετακίνηση με λεωφορείο από » και το χωριό από το οποίο μετακινείται.
  • Τηλέφωνο επικοινωνίας κηδεμόνα (κατά προτίμηση κινητό) και email κηδεμόνα (εάν υπάρχει).

Επίσης τα παιδιά πρέπει να κάθονται στη σχολική αίθουσα σε προκαθορισμένη θέση κάθε φορά για διευκόλυνση της εκπαιδευτικής διαδικασίας αλλά και για ιχνηλάτηση επαφών σε επιβεβαιωμένο κρούσμα.

Με εκτίμηση,

Αλέξανδρος Αντωνίου,